slider
Sağlam İşler
İmar ve Şehircilik

İmar ve Şehircilik anlamında Gebze’nin yüzyıllık problemlerini çözdük. 35.000 vatandaşımızın tapu sorununu çözüme kavuşturduk. 5.000’lik, 1000’lik planları yaparak kırsal alanların imar ve plan sorununu ortadan kaldırdık. Gebze’de planlı bir şehirleşmenin yollarını açtık.

Detay
Ulaşım ve Altyapı

Ulaşımda yeni bağlantı yolları, şehir içi trafik planı, metro projeleri ile Gebzeli vatandaşlarımızın trafikte geçirdiği süreyi kısaltacak kalıcı tedbirler aldık. Gebze’nin altyapısını içme suyundan internet hattına, doğalgaz dağıtım ağından yağmur suyu kanalına kadar pek çok alanda güçlendirdik.

Detay
Üstyapı

Gebze’nin üstyapısına, hal binası, Gebze Otobüs Terminali, üç etabını tamamladığımız tır parkları gibi pek çok sosyal donatı alanıyla yeni bir çehre kazandırdık.

Detay
Eğitim, Gençlik ve Spor

Eğitim, spor ve gençlik Türkiye Yüzyıl’ının bize göre üç sac ayağını oluşturuyor. Bu dikkatle GEBZESEM gibi konvansiyonel spor merkezlerinden yaz spor okullarına, gençlik kampından amatör spor kulüplerine desteğe kadar geniş bir yelpazede hizmetlerimizi çeşitlendiriyoruz.

Detay
Çevre

Çevre en duyarlı olduğumuz alan. Sıfır atık çerçevesinde geliştirdiğimiz projelerden Gebzeli vatandaşlarımızın hizmetine sunacağımız mesire alanlarımıza kadar çok geniş bir perspektifte politika ve hizmetler geliştiriyoruz.

Detay
Kültür ve Sanat

Kültür ve sanata yaklaşımımız geçmişle bugünü kucaklayarak milli ve manevi değerlerin altını çizmek üzerine kurulu. Sahnemiz hiç boş kalmadı. Kürsümüz hiç susmadı. Işığımız hiç sönmedi. Onlarca söyleşi ve etkinlik gerçekleştirdik. Her biri özenle düşünülmüş kitap gibi projelere imza attık.

Detay
Dijital Belediyecilik

Belediye hizmetlerinin tamamına yakınını dijital ortama taşıyarak Gebzeliler için belediyeyi bir tuş kadar yakınlaştırdık. Tapu Rayiç Entegrasyonu Sistemimizle Türkiye’ye örnek olduk. Verilerinizi uzun yıllar güvenle muhafaza edebilecek teknolojik altyapı kurduk. Belediye hizmetlerimizi akıllandırdık.

Detay
Sosyal Belediyecilik

Sosyal belediyecilik gönlümüzü ve imkanlarımızı seferber ettiğimiz hizmet alanımız. Aşevinden toplu nikah ve geleneksel sünnet şölenine, aile danışmanlık merkezinden Gönül Çarşısı’na pek çok alanda vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırıyor, sevinçlerini paylaşıyor, zor anlarında onları yalnız bırakmıyoruz.

Detay